Зидан две години ќе биде без работа, а потоа ќе го преземе најдобриот тим на светот

По разделбата со Реал Мадрид, Зизу ќе одмори и ја чека својата работа од соништата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *