Зидан и дефинитивно ја отпиша големата ѕвезда за дуелот против Ливерпул

Реал Мадрид и Ливерпул е големото дерби во четвртфиналето од Лигата на шампионите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *