Зидан подготвува НБА сценарио за да ја надитри Барса во трката за титулата

Популарниот Зизу се подготвува со две варијанти за продолжение на Ла Лига, а јасно е дека во пеколен распоред ќе треба да се одиграат многу натпревари

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *