Златан против Лукаку, втора рунда!

Овојпат натпреварот на Милан и Интер е уште поважен од тој во купот кога ќе имаше тепачка.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *