Зошто Рома е клубот што Роналдо најмногу го мрази?

Португалецот никогаш не заменил дрес со играч на Римската волчица

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *