Зрињски пресилен за Пандевци

Академија Пандев убедливо поразена од шесткратниот босански првак среде Скопје.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *