Ѕвезда со „петарда“ го потопи Каират, понатаму одат Клуж, Митјиланд, ПСВ, Лудогорец, Јанг бојс и Спарта (видео)

Двата фанстастични погодоци на Катаи во првото полувреме беа најава за големиот триумф на српскиот првак.

Слични вести...