Специјалните додатоци за ракометот во Sport Life се побогати од кога било

Ракометниот специјал во Sport Life ви нуди поинтересно следење на полуфиналињата на ЕП и огромен број игри, од кои некои се нови во понудата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *