Милан го нокаутира Јувентус со покер за 20 минути во лудото второ полувреме на „Сан Сиро“ (Видео)

Неверојатен меч со шест гола во вториот дел и чудесен пресврт од 0:2 до 4:2 за Росонерите во период од 62-рата до 80-тата минута

Слични вести...