Стојков има рецепт за добитен тикет- Победи на хит тандемот во Серија А комбинирано со 3+, Милан и Рома можат до успех со 2-5 гола

Нашиот гостин и специјалист за Калчото очекува добро дерби зачинето со голови во Рим и триумф на Сасуоло, Аталанта, Милан и Рома со по две различни комбинации на погодоци

Слични вести...