Стојков: Навивам Пандев да му даде гол на Интер, но Џенова ќе загуби

Нашиот поранешен репрезентативец очекува победи на Аталанта, Интер и Јувентус и ефикасни дуели во Рим и во Беневенто

Слични вести...