Стојков прогнозира пад на непоразената империја на Милан во Неапол

Нашиот стандарден експерт за Серија А очекува победа на Наполи во дербито на осмото коло

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *