Лацио е незапирлив, Стојков типува дека ќе продолжи римската серија

Реми на дербито во Неапол, интересен предлог-тип за мечот Сасуоло - Интер, голови во Калјари и победи на Јувентус и на Лацио е прогнозата на нашиот стандарден гостин за Серија А

Слични вести...