Стојков со „иксови“ го почна и го заврши типувањето во Серија А

Нашиот поранешен репрезентативец очекува дуели без победник во Фиренца и Рим во неговиот предлог-тикет со пет двојки за 13. коло

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *