Рома и Специја ќе излезат на бис по лудиот меч пред четири дена

Волчицата ќе сака реванш за болната елиминација од истиот ривал пред четири дена, а Специја покажа дека не се плаши од никого во дебитантскиот настап во Серија А

Слични вести...