Му се стемни на ВБА на Блек кантри дербито (Видео)

И така малите шанси за опстанок сега се само теоретски за тимот од Бирмингем по ремито во едно од најголемите дербија во Англија

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *