Кецовите се сигурни со учесниците на Европското првенство

Полска, Унгарија, Чешка и Франција ги играат последните пријателски мечеви пред настапот на ЕП и типуваме дека ќе победат.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *