Го направи хитот „Одиме на Европско првенство“, сега типуваше за хуманитарен тикет вреден над 1.000 евра

Творецот на песната која грмеше за време на ЕП на стадионите во Букурешт и Амстердам верува дека можеме да играме и на Мундијалот во Катар.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *