Англиската фудбалска легенда повторно во издание „мртов пијан“ (Видео)

Со години има проблеми со алкохолот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *