Вечниот Град остана без големото дерби, Серена Вилијамс се повлече поради повреда

Со нетрпение се очекуваше големото дерби на сестрите Вилијамс во Рим закажано за утре, но нема да има тениски меч поради повреда на Серена.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *