Адеми со Динамо во перфектен стил оди понатаму

Пласман во нокаут-фазата обезбедија и Баер Леверкузен, Цирих и Арсенал.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *