Челзи, Ајнтрахт и Лацио обезбедија европска пролет

Фаворитите уште по четвртото коло се сигурни дека ќе ја поминат групата од Лигата на Европа.

Слични вести...

1 Response

  1. 08.11.2018

    […] Резултатите од мечевите кои се играа порано денеска може да ги видите ТУКА. […]