Агентот Рајола е виновник за ситуацијата на Донарума во ПСЖ

Италијанскиот репрезентативен голман во Париз потпиша поради одмазда на Рајола, па сега грее клупа.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *