Агуеро испрати проштална порака за фановите на Сити, утре ќе биде претставен во новиот клуб

Аргентинецот не успеа во последниот меч од 10-годишната епоха да ја круниса со трофејот во Лигата на шампионите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *