Агуеро поради Меси го одложи потписот со Барселона

За да биде официјално член на Каталонците, ќе ја чека конечната одлука на репрезентативниот колега

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *