Агуеро пред да замине, израдува вработен во Сити со прекрасен гест (видео)

Му подари луксузен џип на човекот кој е задолжен за опремата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *