Ајде не досадувај – Го видовте ли „фаулот“ на Ван Дајк, за ваков старт не се добива жолт картон (Видео)

Репрезентативецот на Холандија беше прекинат на сред интервју по мечот со Норвешка, а неговата реакција стана хит на социјалните мрежи.

Слични вести...