Алегри со изјава што ќе ги налути навивачите на Јувентус

Старата дама лошо ја започна сезоната, а тренерот не дава оптимистички прогнози.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *