Алкалоид немаше рецепт за европска титула, „Бронзениот коњаник“ од Санкт Петербург освои злато во Струга

Медњи Всадник од Русија повторно е најдобрата екипа во шаховската Лига на шампиони, а првиот фаворит од Скопје заврши на осмото место

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *