Алушовски: Игравме добро, тажен сум што загубивме

Тренерот на Вардар 1961 смета дека неговиот тим можел да победи, но утнатите пенали и контри биле кобни.

Слични вести...

1 Response

  1. Avatar Драгослав Милоески напиша:

    А да го одмараш малку повеќе Борко. Стар е и нема рефлекси. Не може со 6 одбрани да се добие меч. Имаш помлади голмани…дај им минутажа

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *