Артета кратко и јасно објасни зошто е тешко да се надигра Ливерпул

Топчиите не поминаа добро во домот на англискиот првак.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *