Атаман: Тоа што му се случи на Реал минатата сезона е срам за Евролигата

Тренерот на европскиот првак, е против трансфери во НБА среде евролигашка сезона.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *