Бањаја го освои Сан Марино и најави жестока борба за титулата во МотоГП

Последните четири трки од оваа сеона ќе бидат исклучително интересни

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *