Барди демантира дека возачката му е фалсификат: Се е легално, документот е изваден во Македонија

Нашиот репрезентативец се најде во непријатна ситуација, но вели дека документите се исправни.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *