Барди нѐ израдува сите: Се чувствувам одлично, Ви благодарам за поддршката и се гледаме на ЕП (Фото)

На својот Инстаграм профил стандардниот член на македонската репрезентација ги израдува сите симпатизери на нашата селекција и вели дека е подготвен за битка на шампионатот на Стариот континент

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *