Барди ужива со соиграчите, репрезентацијата подготвена за пат во Букурешт

Националниот тим е комплетен, се чека патот за Романија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *