Беља работа – Најдобриот стрелец на сите времиња на Шахтар побегна од карантин и удри велосипедист

Сега игра за бразилскиот Палмеирас, а си направи голем проблем.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *