Бенфика и Порто во финалето на Купот, продолжување на традиција или двојна круна?

Дуелот ќе се игра во Коимбра, квотите во Sport Life го фаворизираат Порто.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *