Беше дел од тимот кога Челзи ја освои ЛШ, но трофејот не го пипна со прст

Лукаку смета дека немал право да се радува на европскиот пехар бидејќи немал никаков придонес во освојувањето.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *