Бјанконерите џентлменски први ја честитаа титулата на Интер, a Милано веќе е обоен во црно-сина боја (видео)

Во моментот кога Аталнта ремизираше на гостувањето кај Сасуоло, беше јасно дека Интер и официјално завладеа со Чизмата

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *