Боксинг деј почна со катастрофално промашување на Рашфорд (видео)

Јунајтед можеше по само 70 секунди да поведе во дуелот против Лестер, меѓутоа ударот со глава на Рашфорд не беше опасен за Шмајхел

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *