Болно за Бешикташ, Боли им даде гол во судиско продолжение за пораз од Вулверхемптон

Одбранбениот играч на популарните Волци постигна победнички гол во Истанбул, во 93-тата минута.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *