Бомба во лет на Жуниор Хоилет – Кардиф ги скроти волците (Видео)

Канаѓанецот Жуниор Хоилет постигна еврогол за велшкиот тим и го потврди пресвртот за победа против Вулверхемптон

Слични вести...