„Бонус“ квота за победа на Вардар во Супер типот на Sport Life

Во новата понуда од 16 натпревари со појачани коефициенти се наоѓа и македонскиот ракометен првак.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *