Борко и Филип едногласни: Не погодивме многу зицери, Хрватска тоа знаеше да го казни

Со толку многу направени грешки, не може да се победи против селекција како што некогашниот светски првак.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *