Борко со една од петте најдобри одбрани во колото, Дибиров четврти стрелец во историјата (Видео)

Вардар 1961 вчера загуби од Кјелце, па индивидуалните признанија се само мала утеха.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *