Брајтвајт имаше деби од соништата за Барселона, а по мечот порача: Нема да го перам дресот, Меси ме прегрна

Напаѓачот кој до пред неколку дена играше за тимот кој се бори за опстанок во Шпанија, сега е дел од шпанскиот првак

Слични вести...