Брегзит ќе донесе хаос во англискиот фудбал

На Островот веќе размислуваат како да ги надминат можните пречки со визниот режим што треба да стапи во сила од јануари 2021 година.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *