Брестовац го скрати списокот, против Турција без браќата Манаскови

Селекторот одбра со каков состав Македонија ќе оди по пласман на ЕП 2020.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *