Бруклин без Дурант ќе се мачи против Јута

Во НБА се играат пет меча, сите интересни на свој начин и предизвикувачки за типување

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *